LoveHateHero – America Underwater


İyi konsantre, olumlu netice!

İyi konsantre, olumlu netice!

“Just Breathe” ile “White Lies” sonrası piyasaya sürülecek yeni üçüncü LoveHateHero albümü olan “America Underwater” yine ekibin diğer albümleri gibi Ferret Records etiketiyle 35 gün sonra piyasaya sürülecek. Post-hardcore tarzıyla anılan Los Angeles, California’lı LLH’in Funeral For A Friend, He Is Legend, It Dies Today, Blessthefall, Dance Gavin Dance, Eyes Set To Kill ve I Am Ghost gibi isimlerle sahne almışlıkları var. Birkaç yıl önce müzikal faaliyetlerine başlayan, daha önceden beş eleman değiştiren imajlı ekibin bu albümünde Pierrick, Kevin, Paris ve Scott yer alıyor.

Bir Warner Music Group partneri olan Ferret Music firmasının Sony BMG’nin RED Distribution firması ile yaptığı, ve bu sene sonunda bitecek olan anlaşmaları öncesinde “America Underwater” albümünün çıkması LoveHateHero açısından iyi oldu. Bu durum onların yayılmaları için iyi bir zemin oluşturuyor. Yeni albüm LoveHateHero’nun pop etkilenimli rock parçaları üzerinde yoğunlaştıklarını gösteriyor ve eski parçalarına nazaran daha tutkulu çaldıkları tahmin edilebiliyor. “America Underwater” ve “Echoes” isimli yeni parçaları onların önemli kozları arasında görünüyor.

Yeniliğe açık ve daha sadeleşmeye doğru giden müzikleri, ayrıca geliştirilen temiz vokal melodileri LLH’in parça yazımı konusunda olgunlaştıklarını gösteriyor. Bu ilgi uyandıran albüm yaratılırken Daniel James & Leah Haywood (Dreamlab Prod.), Brian Paturalski (Aerosmith, Silverchair) ve Ted Jensen (Nirvana, Smashing Pumpkins, Tokio Hotel …)’in emeklerinin geçmesi onların hanesine büyük bir artı olarak yazıldı. Müziklerine “America Underwater” ile ayar veren ekibin bu albümü dinlemeye değer, fakat “su altında” yanardağ bulma peşinde olanlar için emin bir tercih değil!

PARÇA LİSTESİ

01. Saints And Sinners (HisStory), 02. America Underwater, 03. You’ll Never Know, 04. Think Twice (Running With Scissors Pt. II), 05. Echoes, 06. Wait To See You, 07. Pants Off Dance Off, 08. Come And Get It, 09. Procession Of Regression, 10. Too Little, Too Late.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/lovehatehero

http://www.ferretstyle.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s