AFI ile aşka gelmeye çok az kaldı!


Ekibin çok gururlandığı bir albüm!

Ekibin çok gururlandığı bir albüm!

Yavaş yavaş 20’inci yıllarına doğru giden Ukiah, California’lı AFI ya da A Fire Inside’ın “Crash Love” isimli yeni sekizinci albümleri Interscope Records etiketiyle 29 Eylül’de piyasada olacak. Yapımcı koltuklarında Joe McGrath (Alkaline Trio, Blink-182, Morrissey) ve Jacknife Lee (R.E.M., Regina Spektor, Weezer)’ın olduğu görülüyor.

Bugün iki yılda yazdıkları gelecek albümlerinden “Medicate” isimli yepyeni single çalışmalarını dinleyecilere sunan dörtlünün aynı parçayı 1 Eylül’de itibaren radyo istasyonlarında çaldıracağı belirtiliyor. Bu parçanın ayrıca Guitar Hero 5 içersinde yer alacağını önceden belirtmiştik. “Medicate” in numunesini dinlemek için topluluğun MySpace sayfalarına bakabilirsiniz.

“Crash Love” albümünde sırasıyla “Torch Song”, “Beautiful Thieves”, “End Transmission”, “Too Shy To Scream”, “Veronica Sawyer Smokes”, “OK, I Feel Better Now”, “Medicate”, “I Am Trying Very Hard To Be Here”, “Sacrilege”, “Darling, I Want To Destroy You”, “Cold Hands” ve “It Was Mine” isimli parçalar yer alacak. Bonus parçalar “Too Late For Gods” ile “Breathing Towers To Heaven” olarak seçildi. Yüksek standartlara sahip albüm versiyonu alındığı takdirde bu parçalara ek olarak “We’ve Go The Knife” ve “Where We Used To Play” parçaları dinlenebilir.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://crashlove.afireinside.net

http://www.myspace.com/afi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s