Gelecek Avantasia albümü en bomba olanı!


Sammet'in yıldızları teker teker parlıyor!

Sammet'in yıldızları teker teker parlıyor!

2010 yılında piyasaya sürülecek olan yeni dördüncü Avantasia albümünde yer alacak sanatçılar arasında Tim Owens da gösterildi. Hatırlanacağı üzere kendisi Yngwie Malmsteen, Judas Priest ve Iced Earth ile birlikte yaptığı işlerle tanınıyor.

Senfonik power metal ustası Avantasia’nın beyni, Edguy’un sözcüsü Tobias Sammet bu işbirliği hakkında emin konuştu. Kendisine göre bu birliktelikte rif bombardımanı var ve yeni vokalli bir Judas Priest konser çalışması olduğuna işaret ediliyor. Sammet sanatçıyı bir “çığlık makinesi” olarak görüyor ve aradığı isimlerden biri olduğunu belirtiyor. Sesin agresif boyutlara kontrollü olarak çıkarma konusunda Owens’dan daha iyisini dinlemediğini ifade eden Sammet, sanatçıyla birlikte en sıkı işini yaptığını itiraf ediyor.

Klaus Meine (Scorpions), Jorn Lande (Ark, Masterplan, Millenium), Eric Singer (Alice Cooper, Black Sabbath, Kiss) ve Alex Holzwarth (Angra, Rhapsody Of Fire, Sieges Even)’ın yeni Avantasia albümünde oluşu beklentileri yükseltiyor. Sammet albümü en yoğun tutkularıyla hazırladığını, en iyi Avantasia kaydı olacağını vurguladı. Sanatçı kendisi adına en başarılı çalışmasını hazırladığı için acele etmediğini, kariyeri için çok önemli bir albüm olduğunu sözlerine ilave ediyor.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.tobiassammet.com

http://www.myspace.com/tobiassammet

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s