Masal sonu gibi ferahlatan anlam çalacak kapıyı kanka!


Çalışmalar 2 ay sürdü!

Çalışmalar 2 ay sürdü!

Normal şartlar altında bazı sebeplerden ötürü Özcan Deniz, Pamela ve Fuat gibi müzikle uğraşan insanlar hakkındaki gelişmeleri pek ilginç bulmuyor, dolayısıyla sayfalarımızda yer vermiyoruz. Bununla beraber bu isimlere kucak açan tonlarca magazin basını olduğunu biliyoruz. Kendileriyle bir sıkıntımız yok, sadece onları Blogger Schizo! da görenler şaşırmasın diye bunları en baştan belirtiyoruz.

“Herşey Değişir” ise üstte adı geçen sanatçıların bir araya gelip yaptığı bir jingle çalışmasının adı oluyor. Coca Cola’nın yeni bir sosyal sorumluluk projesi de diyebilirsiniz. Pasaj Müzik firmasının tek parçadan zengin olacağını hayal edemeyeceğimize göre, bu çalışmanın iyi şeyler için yapıldığını tahmin etmemiz gerekiyor. Evet, gelirler “Bafa’ya Su Ege’ye Bereket” Projesine aktarılacak.

Bize bu çalışmayı gönderen Coca-Cola yetkilisine teşekkür ediyoruz. Parçanın sözleri ve müziği hakkındaki fikirlerimizi jingle çalışma değerlendirmesi yapmadığımız için açıklayamıyoruz. Pasaj Müzik firmasının iletişim sorumlusu Emre Duymaz’ın “en” lerle dolu hazırladığı basın bülteni üzerinden köşe yazısı çıkarılabilir görünüyor. Ama burada önemli olan WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)’nın yol katetmesidir.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.coca-cola.com

http://www.wwf.org.tr

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s