The Lawrence Arms – Buttsweat And Tears


Kafaları güzel!

Kafaları güzel!

Chicago punk rock müziği kapsamında değerlendirebileceğimiz The Lawrance Arms topluluğu 10’uncu yıllarını kutluyor. Haftaya Salı günü “Buttsweat And Tears” adlı yeni EP çalışmalarını Fat Wreck Chords etiketiyle çıkaracak olan ekibin son üç yıldan bu yana süren sessizlikleri bozulmuş olacak. Haziran ayında kaydedilen materyalin 7″ versiyonunu alanlar dört parçaya, dijital dosya versiyonunu alanlar beş yeni TLA parçasına kavuşacak. Haliyle fazla uzun sürmeyen EP iyi bir izlenim bırakıyor. “The Slowest Drink At The Saddest Bar On The Snowiest Day In The Greatest City” ile “Them Angels Been Talkin'” parçaları daha fazla ilgiyi hak ediyor.

Hiç değişmeyen kadrosuyla gitar/vokalist Chris McCaughan, bas gitar/vokalist Brendan Kelly ve baterist Neil Hennessy üçlüsü Kasım ayında Teenage Bottlerocket ve Cobra Skulls’ı altına alarak Arizona ve California taraflarında turlayacak. Daha önceleri Against Me!, Anti-Flag, Hot Water Music, Lagwagon, Millencolin, NOFX, No Use For A Name gibi ciddi isimlerle turlayan ekibin müziğin hakkını vererek çaldıkları, tarzından vazgeçmedikleri söylenebilir. The Lawrance Arms ekibini henüz dinlemediyseniz, kendinize yeni punk rock toplulukları arıyorsanız ve pişman olmak istemiyorsanız fazla uzaklara gitmeyin, TLA burada!

PARÇA LİSTESİ

01. Spit Shining Shit, 02. The Slowest Drink At The Saddest Bar On The Snowiest Day In The Greatest City, 03. Them Angels Been Talkin’, 04. Demons, 05. The Redness In The West.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/thelawrencearms

http://www.fatwreck.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s