Bloodthirst – Sanctity Denied


Kutsallığı günahlarıyla yıkıyorlar!

Kutsallık günahlarla yıkılıyor!

Bloodthirst topluluğunun “Sanctity Denied” adlı gelecek ikinci albümü 14 Kasım tarihinde raflardaki yerini alacak. Polonya’lı ekibin iki yıl önce “Let Him Die” adlı ilk albümleri piyasaya çıkmıştı ve eski tarz thrash metal adı altında kendilerini tanıtmışlardı. Assassin, Dark Angel, Kreator ve Slayer etkileşimli bir albümden sonra Polonya’lı Pagan Records yine onları bırakmadı, ve hala aynı tarzı sürdürüyorlar.

Çaldıkları hırçın müziği 25 yıl önce yapsalardı tarzın bir numarası olabilirlerdi. Ama zaman değişti. En fazla en iyilerin tutmuş iyilerini bir araya getirip kendilerini mutlu edebiliyorlar. İçlerinden gelenlere, emeklerine, katkılarına lafımız yok ama yenilik namına da pek fazla bir şey duyamıyoruz, eski dönem thrash metal müziğini şiddetlice icra ediyorlar. Parçalarıyla dinleyeni havaya sokmayı iyi biliyorlar.

10 yıldan bu yana Hıristiyanlık karşıtı sözleri kullanan Bloodthirst ekibinin bu albümünün digipack versiyonunu alanlar “Hateful Antichristian Thrash” parçasını dinleyebilir, “Assassination Is Absolute” parçasının video klibini izleyebilirler. Bloodthirst ekibi thrash metal çalsa da nefret dolu black metal toplulukları kadar kızgın durabiliyorlar. Bu içeriği ve müziği sevenler albüme kayıtsız kalmayacaklardır!

PARÇA LİSTESİ

01. Wine For The Insane, 02. March With The Dead, 03. Towards Hellfire, 04. Congregation Of Sin, 05. Void Inferior, 06. Death Upon Thee, 07. Sanctity Denied, 08. Rage Of The Dogs.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.bloodthirst.pl

http://www.myspace.com/bloodthirstpl

http://www.pagan-records.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s