Outbreak – Outbreak


Sistem yıkılıyor, Outbreak'e katıl!

İlgiyle izlenen Saw serisinin film müzikleri 20 Ekim’de yayınlandığında ilgili albümde “The Countdown Begins” parçasıyla Outbreak de yer almıştı ve bu parça o sıralar henüz piyasada yoktu. Lacuna Coil, Mushroomhead, Chimaira, Suicide Silence, Shadows Fall ve Nitzer Ebb gibi isimler de Outbreak gibi projeye inanıp yeni müziklerini paylaşmışlardı. Ayrıca Outbreak’in kendi adıyla bugün çıkan ilk albümlerinde yer alan “(Work)ing Dead” ile “Don’t Want To Fade (To Death)” parçaları aylar öncesinde “Work To Death” EP çalışmalarında gözükmüştü ve olumlu yorumlar almıştı.

Think Fast! / Trustkill birlikteliği ile yayınlanan yeni Outbreak materyalinde yine Ryan O’Connor (Think Fast! Records)’ın vokalleri dikkatleri çekiyor, punk etkileşimli bir müzik yaptıklarına ispat olarak vokaller parçalara değer katıyor. MySpace ortamında “Human Target” ve “Hl” parçalarıyla kendilerini tanıtan ekibin Against Me!, Kid Dynamite ve Minor Threat dinleyenleri tarafından sevileceğine ihtimal vermek mümkün görünüyor. 7 yıl önce kurulan Outbreak, bağlantıları sayesinde neredeyse dalının tanınmış tüm isimleriyle birlikte çaldı. “Hızlı, öfkeli ve düşme göstermeyen” şeklinde özetlenebilecek kadar sanatsal marka değerine ulaşmış görünüyorlar.

Yapımcılığı Jim Siegel (Dropkick Murphys, Have Heart)’a ait, idaresi Jason Livermore (Alkaline Trio, Descendents, NOFX) tarafından üstlenen bu albümün üzerinden ciddi bir kampanya yürütülüyor. Kasım ve Aralık aylarında Soul Control topluluğunu yanına alıp turlayacak olan ekip hakkında iki gerçek var. Birincisi, hardcore sahnesine yıl bitmeden temiz hava getirdiler. İkincisi, ilerleyen dönemlerde kendilerinden çok daha fazla bahsettirecekler. Yaptıkları tarzı harikulade yansıtan, içerik ve müzik açısından dinleyenlerinin hislerine tercüman olabilecek bir topluluk olan Outbreak’in bu çalışmasını edinin!

PARÇA LİSTESİ

01. A Sign Of Things To Follow, 02. Human Target, 03. Hl, 04. Misdirected, 05. Temporary Hype, 06. In The Digital World, 07. Analyze/Criticize, 08. Multiple Personality Disorder, 09. Sedate Me, 10. (Work)ing Dead, 11. Warning Signs, 12: The Countdown Begins, 13. Too Paranoid For Politics, 14. Don’t Want To Fade (To Death), 15. Concealed.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/outbreak

http://www.trustkill.com

http://www.thinkfastrecords.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s