Kimaera – Ebony Veiled


Lübnan'da azap sürüyor!

CD’yi elimize aldığımızda başarısız bir kapak çalışması görüyoruz, kapak açıldığında ne görülüyorsa onların da başarılı olduğu söylenemez. Stygian Crypt Productions’tan daha önce hayli başarılı sunumlar görmüştük ama bu vaziyet üzerinde durulmayacak gibi değildi. Her ne kadar müzik daha önemli olsa da “çekinerek” CD’yi çalıcımıza yerleştiriyoruz. Karşımıza üstüne düşülmüş bir doom/death metal tarzı çıkıyor. Ekibin 2000 yılından bu yana gelişim kaydettiği açıkça söylenebilir. Müziklerini senfonik ve atmosferik tabirleri içinde bulabilirsiniz. Keman ve piyanoyu tercih ediyorlar.

Kimaera ülkemizde takip ediliyor. Ülkemize 20 sene önce gelmesi gereken tecrübeli toplulukların performansları kadar merak edilmese de muhtemelen ekibin son hali merak ediliyordur. İlgili tarzın iyisi olduklarını bu albümle ispat edebildikleri söylenemez. Zamanla birçok eleman değişikliği yapan topluluğun gelecek yıl yeni bir albüm daha çıkaracakları haberini önceden vermiştik. Bu çalışma öncesi “Ebony Veiled” yegane seçim olarak gözüküyor!

PARÇA LİSTESİ

01. Disarray, 02. Among The Dead, 03. Idyllic Illusions, 04. The Day Innoncence Died, 05. In A Dying Embrace, 06. God’s Wrath, 07. Mess Of Hostility, 08. Ebony Veiled.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.kimaera.info

http://www.myspace.com/kimaeraband

http://www.stygiancrypt.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s