Die Among Heroes – Die Among Heroes


Kendin yap felsefesi işliyor!

İnternete indirilmek üzere bırakılmış yasal albümlere göz atıyorken içlerinden Die Among Heroes topluluğunu çekip aldık. Siz Texas’lı ekibin MySpace sayfalarında “yeni metal” tabirini kullandıklarına bakmayın, kendileri metalcore müziğin melodik kanadında yüzüyor. Onları dinliyorken Killswitch Engage, Trivium ve All That Remains gibi ekipleri anabiliyoruz ama şunu da söylemek gerekir ki DAH’in defalarca dinlenmesi sonucunda hafızalarda olumlu bir resim bıraktıkları öne sürülebilir.

“In The Event I Don’t Return”, “Perish What Ignites The Flame”, “Forgive This Murder” (adeta af dileniyor), “With All That Has Been Lost” (vokallere dikkat) ve “My Failing Attempts” (güzel bir son) parçalarını değerlendirmeye almak lazım geliyor ki diğer 3 parçanın ara faslı olduğu söylenebilir. İşte bu 5 parça birbirinden başarılı ve topluluğun gelecek başarılı çalışmaları için büyük ümit veriyor. The Empire Shall Fall’dan sonra tarzında dinlediğimiz en güzel parçalar Die Among Heroes’a ait!

PARÇA LİSTESİ

01. Sound Of Memory, 02. In The Event I Don’t Return, 03. Perish What Ignites The Flame, 04. Forgive This Murder, 05. Under These Street Lights, 06. With All That Has Been Lost, 07. Her Warm Embrace, 08. My Failing Attempts.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/dieamongheroes

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s