Four Letter Lie – A New Day


Beklenen melodik hardcore patlaması!

Victory Records bir yıl aradan sonra “A New Day” isimli yeni üçüncü Four Letter Lie albümünü piyasaya sürdü. “What A Terrible Thing To Say” albümleri sonrası çizgilerini korumaya kararlı olan FLL’in bu albümü yaklaşık 43 dakika sürüyor. Parçaların havaları birbirlerinden farklı ve konular günlük hayattan seçilmiş görünüyor. Daha ilk dinleyişte, “We’re All Sinners”, “My Surrender” ve “Strugglers” isimli parçaların herkes tarafından fark edileceği öne sürülebilir.

Geçen yıl Kevin Skaff’ı A Day To Remember’a kaptıran Minnesota’lı topluluğun bu çalışmasını bilinçli bir şekilde alan dinleyiciler pişman olmayacaklardır. Warped Turu’nda kendilerini göstererek yola çıkan, A Skylit Drive, Emarosa, Breathe Carolina ve Love Hate Hero gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan FLL’in geldiği nokta gayet iyi görünüyor. Victory firmasının tavsiyelerine uyar mısınız bilemeyiz ama Atreyu ve Silverstein ile ilgiliyseniz bu beşliyi kucaklama oranınız yüksek!

PARÇA LİSTESİ

01. Daymaker, 02. We’re All Sinners, 03. Careless Lover, 04. It’s Finally Over, 05. My Surrender (Ft. Jesse Barrera), 06. The Spell, 07. Strugglers, 08. Key To The World, 09. I’m Done Trying To Make It, 10. Young Hearts, 11. Faces In Places.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/fourletterlie

http://www.victoryrecords.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s